Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Pro lektory

Umíte skvěle anglicky a baví Vás práce s dětmi?  Inspiruje Vás hudba?

Staňte se lektorem MELODY English!

 

MELODY English  nabízí  kurzy  v družinách ZŠ, soukromé kurzy pro skupiny dětí i dospělých, pořádá jednodenní výlety a příměstské tábory o letních prázdninách.

Vychází  ze zkušenosti  psychologů  a speciálních  pedagogů,  že melodie a rytmus výrazně usnadňují učení. Děti si osvojují slovní zásobu,  slovní  spojení a formulování vět zpíváním  na míru vytvořených  písniček.  Důležitou  součástí  lekcí je hra, legrace a radost.

 

Jaké sháníme lektory?

Naši  lektoři  mají  nejen  výbornou  znalost angličtiny, ale září z nich i radost ze života a láska k dětem. S technikami výuky se seznamují na speciálním školení.

 

Co nabízíme?

Smysluplnou a skvěle hodnocenou práci,  která přináší potěšení a radost. Přátelský kolektiv, pro který je legrace důležitou součástí práce. Finanční ohodnocení vzrůstající s počtem odučených kurzů a spokojených klientů.

 

Co požadujeme?

Doklad o dosažené jazykové úrovni. Úspěšné absolvování víkendového školení MELODY English.

 

Veškeré dotazy zodpovíme na info@melodyenglish.cz nebo na telefonním čísle 608 562 405.

© MELODY English 2016 - 2019