Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Podporujeme

Múzy dětem z.s.

Logo Múzy dětem z.s.

http://www.muzydetem.cz

Múzy dětem z.s. pomáhají od r. 2003 dětem a dospívajícím ze zařízení náhradní výchovy. Organizace se zaměřuje zejména na přípravu adolescentů na úskalí samostatného života (projekty Život nanečisto a Korálky dětem) a jejich doprovázení (projekt PATRON). V rámci návštěv dětských domovů a dalších aktivit také Múzy objevují a posilují talent dětí pro nejrůznější, převážně umělecké činnosti.

 

Nadační fond Nala

Logo Nala

http://www.nala.cz

Nadační fond NALA pomáhá zajistit sirotkům a dětem z chudých rodin kvalitní vzdělání. V současné době se NALA podílí na chodu dvou klášterních škol v Nepálu, v nichž žije a studuje přes 200 dětí. Učí se jazyky, matematiku, ale i nadčasové buddhistické nauky o podstatě mysli. NALA podporuje také překlady vzácných textů a tradiční tibetské umění. Snahou nadace je, aby co možná nejvíce bytostí nalezlo klid mysli a cestu ke štěstí.

 

© MELODY English 2016 - 2019