Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Kurzy pro veřejnost - dospělí

Kurzy MELODY English vycházejí vždy z faktu, že písničkou se naučíme mnohem víc než jen pouhým biflováním. Proto nabízíme výuku všem věkovým kategoriím.

Základem výuky je hudba, hra a legrace, stejně jako v dětských skupinách, lekce jsou však přizpůsobené dospělým.  Nabízíme kurzy v dopoledních a podvečerních hodinách, v současné době pouze v prostorách MŠ Na Chodovci v Praze 4.

Cena kurzu vychází na 250kč/lekci, lekce trvá 60 minut. Kurz se platí po pololetích, v pololetí je celkem 14 výukových lekcí. Součástí výuky je i práce s výukovými materiály. Jedná se o CD s výukovými písničkami, textové CD pro rozšíření slovní zásoby a upevnění správné výslovnosti a ilustrovaný zpěvník s překladem písniček. Celková cena za kurz/pololetí je 3 500kč (14 lekcí + výukový materiál 320kč).

Pro otevření kurzu je nutný minimální počet 4 přihlášených studentů.


V současné době nabízíme kurzy v prostorách MŠ Na Chodovci - Praha 4, a to ve středu od 11h-12h a ve čtvrtek 17:30-18:30.

 

Registrace na kurz:

www.melodyenglish.webooker.eu

 

Máte-li zájem o kurz pro dospělé, ale nevyhovuje vám čas našich kurzů, kontaktujte nás na info@melodyenglish.cz nebo na telefonu 608 562 405.

© MELODY English 2016 - 2019