Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Rodilý mluvčí do domu

Máte-li zájem, aby vaše děti vstřebávaly jazyk  správně a přirozeně a ne jen v řízených lekcích, můžete jim domů pozvat rodilého mluvčího, který s nimi stráví 2-3 hodiny času v náplni, jakou si sami určíte. I začátečníci zjistí, že se dokážou "domluvit". Anglicky se tak učí naprosto přirozeně.

Rodilý mluvčí může děti např. vyzvednout ze školy, pomoci jim s některými domácími úlohami, hrát hry, připravovat svačinku apod. Každý týden se může programově lišit na základě vaší vzájemné předběžné domluvy.

První setkání se platí samostatně. V případě spokojenosti se uzavírá smlouva na minimálně 10 návštěv.

Cena za 2 hodiny je 1000 Kč, za 3 hodiny 1350 Kč. Maximum jsou 4 děti ve skupině. Domů můžete tedy pozvat i nějaké kamarády.

V případě zájmu nás kontaktujte na info@melodyenglish.cz nebo na telefonu 608 562 405.

© MELODY English 2016 - 2019