Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Kurzy pro veřejnost - děti

Pokud se vám naše výuka líbí a rádi byste ji dopřáli svým dětem, ve vaší škole se jako kroužek nenabízí nebo se vám časově nehodí, máme pro vás řešení v podobě soukromého kurzu. Lekce mohou probíhat u vás doma a můžou se jich účastnit třeba i sousedé nebo spolužáci.

Kurz vychází na 1200kč/lekci, přičemž maximální počet žáků je 6. Věkové rozmezí studentů by nemělo přesahovat 3 roky. Lekce trvá 60minut.

První lekci je možno objednat zvlášť. V případě uzavření smlouvy se kurz platí po čtvrtletích. Jedno čtvrtletí má 8 výukových lekcí. Součástí výuky je i práce s výukovými materiály. Jedná se o CD s výukovými písničkami, textové CD pro rozšíření slovní zásoby a upevnění správné výslovnosti a ilustrovaný zpěvník s překladem písniček. Výukové materiály se kupují zvlášť a je třeba pořídit jednu sadu (2x CD + zpěvník) v hodnotě 320 kč na rodinu.

V případě zájmu o soukromý kurz nás kontaktujte na info@melodyenglish.cz nebo na telefonu 608 562 405.

© MELODY English 2016 - 2019