Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Výlet na Levý Hradec 17.6.2018

Další prima výlet a krásný den. S dětmi a americkou rodilou mluvčí Emily jsme poznali historii prvních Přemyslovců a absolvovali prohlídku kostela Sv. Klimenta, v jehož podzemí jsme se mohli vlastníma rukama dotknout pozůstatků nejstaršího kostela u nás. Cestou jsme se krmili borůvkami a třešněmi. Na vrchu Řivnáči, významném tím, že ho už v dobách mladší doby kamenné obývala kultura, která podle něj získala název "řivnáčská",  jsme vykonali rituál, jaký v dobách mýtických prováděli mágové starých českých kmenů.  Samozřejmě, že jsme i tentokrát během výletu plnili úkoly v angličtině, rozšířili si slovní zásobu a naučili se anglickou písničku s tématem výletu, písničku o knížeti Bořivojovi. Knížeti se nejspíš líbila, protože nám na svém hradišti vydal poklad. Museli jsme ho tentokrát hledat dost dlouho, ale našli jsme ho!


Vloženo: 17.6.2018

© MELODY English 2016 - 2019