Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Putování za bájnou Tetou II. - 15.4.2018

Krásné počasí, báječné děti, Teta, co vydá svůj poklad – co víc jsme si mohli přát?

Výlet na Tetín jsme si užili náramně. Tentokrát nás cesta zavedla přesně na místo, kam jsme potřebovali :o). Ve vlaku jsme si povídali o Krokovi a jeho dcerách. Každá uměla něco zvláštního, ale nás nejvíc zajímaly magické schopnosti té nejmladší, Tety. Dozvěděli jsme se, že uctívala duchy přírody, duchy předků i mnohé bohy. Bylo nám jasné, že podmínkou pro to, aby nám vydala svůj poklad, bude nejen tradiční písnička, ale i nějaký zvláštní rituál.

Děti si z lesa přinesly potřebný materiál a samy vytvořily rituální kruh. Poté uctily čtyři živly: earth, water, fire, air (zemi, vodu, oheň, vzduch) a poděkovaly Matce Zemi za to, jak krásně a obětavě se o nás stará.

Věříme, že tento obřad udělal Zemi radost. Teta z něj jistě radost měla, protože poklad byl tak veliký, že ho děti ani celý nesnědly :o)))


Vloženo: 16.4.2018

© MELODY English 2016 - 2019