Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

MELODY English v dětském domově Přestavlky 10. 3. 2018

MELODY English v dětském domově


Společně se spolkem Múzy dětem, jehož aktivity nadšeně podporujeme, jsme vyrazili na první návštěvu dětského domova v dějinách MELODY English. Během sobotního dne měly děti možnost zapojit se do mnoha uměleckých aktivit a zúčastnit se i hudební výuky angličtiny.

Den jsme si parádně užili. Poznali jsme přátelské a příjemné prostředí, kde jsou děti milé a usměvavé a do všech nabízených aktivit se vesele zapojují.

Více informací o akci naleznete na http://muzydetem.cz/uskut_akce/detail.php?rok=2018&akce=06


Vloženo: 10.3.2018

© MELODY English 2016 - 2019