Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Za rytíři na hrad Zlenice 18. 3. 2018

Mrzlo až praštilo, všichni jsme se vrátili pořádně znavení, ale spokojení.  Děti seznámily s příběhem středověkého rytíře, který jel na svůj hrad. Když mu pak uprostřed zříceniny zazpívaly jeho písničku,  pěkně nahlas a naprosto bez chyby, vydal jim svůj sladký poklad. Po celou dobu byly děti neustále v kontaktu se dvěma rodilými mluvčími, plnily úkoly a na vlastní kůži doslova prožívaly to, o čem se zpívá v rytířově písničce.

Mnohokrát děkujeme přátelům, rodině Peškových, kteří nabídli své prostory v teple a pomohli nám i s přesunem těch nejvíc unavených výletníků! Díky nim jsme si před závěrečnou cestou na nádraží všichni zaslouženě odpočinuli.


Příspěvek a fotky z výletu můžete vidět i na našem facebooku:
https://www.facebook.com/Melody-English-1092188584221291/


Vloženo: 22.3.2018

© MELODY English 2016 - 2019