Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Putování za bájnou Tetou 11.11.2017

V sobotu 11.11.2017 vyrazila skupina historických badatelů MELODY English prozkoumat život bájné Tety. Děti se ve vlaku dozvěděly trasu, zopakovaly si anglické výrazy pro objekty, které cestou měly potkat,  a legendu o třech Krokových dcerách. Nejvíc nás zajímala Teta, jež uctívala duchy a pohanská božstva. Měli jsme připraven rituál a během cesty jsme se naučili anglickou píseň, která měla Tetu obměkčit, aby nám vydala poklad. Píseň asi stačila, protože k pokladu jsme se dostali i na poli před Tetínem. Vzhledem k neplánované obchůzce způsobené lovem divokých prasat, jsme se putováním na Tetín natolik zdrželi, že jsme neviděli ani Tetin hrad. Ucapkané děti uvítaly možnost jet autobusem do Berouna až k nádraží. Rodiče hlásili, že jim děti usínaly cestou od vlaku, uprostřed sdělování zážitků. Unavené, ale šťastné. :o)


Vloženo: 12.11.2017

© MELODY English 2016 - 2019