Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Mikeš the tomcat´s trail 14.10.2017

V sobotu 14. října jsme s dětmi poprvé vyrazili na výlet. Naše cesta vlakem a následně pěšky vedla do Hrusic a jejich okolí, kde bájný kocour Mikeš střežil svůj poklad. Děti však byly tak šikovné, že dokázaly uniknout jeho zraku, splnily všechny úkoly a jeho poklad nakonec získaly. Domníváme se, že Mikeš z toho smutný nebyl. Děti mu totiž zazpívaly anglicky písničku, jejíž slova se během výletu učily. Věříme, že měl Mikeš radost, když viděl, kdo si pro jeho poklad přišel :o)


Vloženo: 25.10.2017

© MELODY English 2016 - 2019