Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Po stopách pohádkových bytostí 10.11.2018

Sláva, nazdar výletu! Další krásná cesta za námi. S dětmi a rodilými mluvčími Johnem a Trishou jsme se tentokrát vydali poznávat kraj pohádkových a éterických bytostí. Seznámili jsme se s Duchy Země, Vzduchu a Vody. Dali jsme Zemi dary, poznali Hejkala a halasně ho zdravili jeho řečí. Také bludičky a víly všech druhů nás na cestě provázely. A na závěr jsme se dostali až k slavnému Hubačovskému rybníku, domovině mnoha vodníků. Zdá se, že jsme si jak vodníky, tak i další bytosti, které jsme cestou potkali, získali svou písničkou. Poklad nám totiž vydali velmi ochotně.

K dobré náladě přispěly i palačinky v hrusické restauraci U Sejků, jejíž stěny zdobí malby stylu známého malíře Josefa Lady.


Vloženo: 11.11.2018

© MELODY English 2016 - 2019