Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Celodenní výlety

Celodenní výlet pro děti s výukou angličtiny

neděle 31.3.2019 Mníšek pod Brdy, Skalka

Opět se vydáme do přírody, tentokráte autobusem. Cesta nás povede přes barokní areál Skalka. Nakoukneme do kostelíku sv. Máří Magdaleny, kláštera i postevny. Dozvíme se něco z historie a samozřejmě strávíme celý den hrou, pohodou, zpěvem a honbou za pokladem. S rodilým mluvčím budeme luštit hádanky a plnit úkoly tak, abychom si poklad zasloužili.

Výlet je určen dětem od 6 do 13 let, bez rodičů.

 
Registrace:

www.melodyenglish.webooker.eu

 
Kontakt:

Alena Burgetová 608 562 405, info@melodyenglish.cz

O našich akcích se dozvíte i na portálu http://www.kudyznudy.cz/

Ke stažení

Již proběhlo

© MELODY English 2016 - 2019