Melody English » Akce » Letní tábor » Letní příměstský tábor 2021

Letní příměstský tábor 2021

I letos jsme si s dětmi kráááásně užili! A víte, co jsme zjistili? Že když věříte na pověry, tak se to nevyplácí ;-)

9. srpna jsme se všichni přenesli do Johnovy kanceláře ztrát a nálezů. Poznali jsme jeho těžkou práci, při které lidem vrací ztracené věci a většinou se ani nedočká poděkování. Skvěle jsme si přitom procvičili přivlastňovací zájmena a přivlastňování jako takové.

Jednoho dne najde John mezi ztracenými věcmi lidskou kost - vzpomínku na svou dávnou lásku z ostrova lidojedů. A zápletka je na světě. John se rozhodne stůj co stůj svou lásku lidojedku získat. Jenže... Zrovna je pátek třináctého!

Společně s Johnem si děti vyzkoušely, jak jim to funguje, když věří ve své štěstí a když věří ve svou smůlu. Vrtkavému Johnovi přispěchali na pomoc navigators, děti, babička i dědeček a všechno vypadalo na šťastné shledání s domorodou krasavicí...

Scénář však psaly samy děti. Nenechaly Johna blaženě spočinout na krásném ostrově. Lidojedka nedokázala potlačit svou přirozenost a málem Johna samou láskou snědla.

Naštěstí jen málem ;-) John utekl a všichni letošní muzikál ve zdraví přežili :-DCo se bude dít příští rok, na to jsme ovšem všichni skutečně zvědaví :-))))

Spřátelené weby

Múzy dětem z.s. Lesní škola Skulina