Dopřejte svým dětem efektivní výuku jazyků! Zábavnou formou se naučí komunikovat v cizím prostředí a orientovat se v běžných životních situacích.

6 zásad MELODY English


Výběr z referencí:

Děkuju moc, že jsem mohla vidět vaši hodinu. Být dítě tak chci na takovou hodinu chodit :-), nesedět v lavici a bavit se. Náš Vojtik si dost potřebuje nové věci očuchat jak já říkám tak mně velmi mile překvapilo ... že tam šel s tím, že na anglinu prostě nejde a hotovo ... a jak se pěkně chytl :-) ... děkuju je to vaší zásluhou. Jde vidět, že vás to s dětmi baví.

P. K. ZŠ Donovalská

... ty pokroky jsou vážně neuvěřitelné a tak nějak "přirozeně přicházející" - myslím  to tak, že se u toho Martínek netrápí, baví ho to a pak to jde  "samo". Zkrátka máte báječnou metodu, která funguje. Přejeme, ať se Vám daří.

V. D. ZŠ Donovalská

Další reference »

Letní tábor 2019

Hola hej, táborníci!

To zas bylo dobrodružství, že? Zachránit mimozemšťana z blázince, to se nám každý den nepoštěstí! Ještě štěstí, že nás alien potkal, jinak by asi v tom blázinci seděl dodnes. Policeman mu pěkně zavařil, když ho vyslechl a poslal na léčení. Pana doktora jsme společně s pacienty museli hodně přesvědčovat, že alien mluví pravdu, že opravdu čistí Mléčnou dráhu a je mu 202 let.

V závěrečném muzikálu se nakonec ukázalo, že 1000 x opakovaná pravda se nakonec stává uvěřitelnou, i páni doktoři nakonec uvěří, i když pak možná zase jim nevěří jejich kolegové, ale to už je jiná písnička.

Bláznivá komedie o zbloudilém mimozemšťanovi si získala srdce diváků. Herci se během tábora zdokonalili v popisování denní rutiny, určování času, perfektně vypilovali všechny možné otázky na identitu a téměř odletěli na průzkumnou cestu do vesmíru, jelikož si sestavili vlastní raketu. No, to jsme zvědaví, kam nás to táboření zavede příští rok! ;-) Těšíme se!


Vloženo: 28.8.2019

© MELODY English 2016 - 2019